O mnie

Słów kilka o tym, jak zostałem Copywriterem?

Cześć jestem Maciek!

Cieszę się, że chcesz poznać mnie bliżej – dzięki wielkie za to, że zdecydowałeś się poświęcić mi Twój cenny czas, gdyż na pewno masz jeszcze sporo do zrobienia!

Moja szersza przygoda z piórem zaczęła się już w czasach studenckich, kiedy to noce spędzałem na pisaniu rozbudowanych prac zaliczeniowych – często przy kubku zimnej, ale wciąż aromatycznej kawy. {śmiech}. Z wykształcenia jestem politologiem, ukończyłem studia magisterskie z wynikiem bardzo dobrym. Miałem zaszczyt pracować przez blisko dekadę m.in. dla firmy Prosper, której tradycja sięga 1988 roku.

Interesuję się oczywiście sprawami społeczno-politycznymi, ale ważna jest dla mnie również psychologia. Na co dzień spełniam się jako mąż i ojciec Cóż, jako tata trójki dzieci – muszę czasem korzystać z tej sekretnej wiedzy {śmiech}, aby moje małe pociechy uczyły się dokonywać jak najlepszych wyborów i świetnie radziły sobie z emocjami.

W życiu kieruję się zasadą, iż nie ma rzeczy niemożliwych, gdyż każde niemożliwe oznacza najczęściej brak wiary we własne siły. Trochę dzięki tej zasadzie, bez oporów i trudu, z przyjemnością napiszę dla Ciebie to, o co mnie poprosisz. Przez ostatnie 9 lat skupiałem się głównie na tematach związanych z Elektroenergetyką i po części nowymi technologiami. Prywatnie sporo czasu poświęcam tematyce związanej z telefonią komórkową i rynkowi radiowemu. Ot, takie moje małe Hobby. 🙂

Skoro radio to muzyka, oj tak! Muzyka to moje drugie imię – towarzyszy mi zawsze w czasie pisania tekstów. Dzięki niej łatwo się skupiam i odseparowuję od rozpraszaczy. Preferuję głównie Hands Up/Techno, heh… 🙂

Kilka lat po studiach było mi dane współtworzyć wydanie Rocznika Politologicznego AHE Homo Politicus, gdzie przygotowałem rozdział na temat zmiany establishmentu politycznego w Polsce. Zostawiam Cię z tą publikacją pod tym linkiem, abyś miał okazję poznać moje pióro od nieco poważniejszej strony.

Życzę Ci miłej lektury i mam nadzieję, że już niedługo będę mógł tworzyć unikalne treści właśnie dla Ciebie!

Pozdrawiam!

Zamów artykuł
close slider